Blog

Pompy ciepła

Pompy ciepla - jak dzialaja

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
https://pracownia-feniks.pl/

Suche HHO jest poprawa na wcześniejszym projekcie mokro komórek

Główną różnicą pomiędzy nimi jest to, że składniki suche ogniwa HHO są utrzymywane w stanie suchym w przeciwieństwie do elementów konstrukcji mokro komórek, które zostały zanurzone w wodzie. suchych komórek HHO można utworzyć więcej energii elektrycznej i jest bardziej skuteczna niż mokro komórki. Nadal wykorzystuje ten sam proces elektrolizy, jak starej konstrukcji, ale moc jest wzmacniany co daje większą skuteczność, a także przebiega w temperaturach niższych niż mokrego komórki, która utrzymuje się komórki i chłodzenia silnika. Elementy elektryczne są suche, więc nie ma niebezpieczeństwa ze zwarciem i sprzęt będzie trwał dłużej.

Suche HHO Projekt

Suchego HHO stosowane są specjalne uszczelki gumowe, które oddzielają komórki suchej płytki tak, aby roztwór elektrolitu (woda) jest uwięziony w tych uszczelkach, gdy płyty są zanurzone w roztworze elektrolitów (woda). Urządzenia elektryczne i połączenia są przechowywane z roztworu, zapobiegając żadnych usterek. Otwory w płytach suchych komórek służą do pobierania elektrolitu do płytek z komórkami i niech się gaz. Istnieje wiele różnych opinii o liczbie i przemieszczenie otworów, które wpływa na optymalne osiągi. Głównym problemem w wilgotnej konstrukcji komory był przeciek mocy na krawędziach płyt. W ten sposób można było dostarczyć więcej energii do płyty do elektrolizy toczyć się w celu wytworzenia niezbędnej ilości gazu HHO.

Sucha konstrukcja HHO nie ma tego problemu ze względu na jego doskonałej konstrukcji, gdzie prąd elektryczny koncentruje się na płytach komórkowych, gdzie elektroliza odbywa się iw ten sposób produkuje więcej gazu HHO przy mniejszej ilości energii. Sekretem jest w neutralnych płyt obłożony kilkoma płytami dodatnimi i ujemnymi, które służą przez obniżenie napięcia między płytami dodatnimi i ujemnymi, które sprawia, że ??praca komórek suchej bardziej efektywnie.
producent pesto do makaronu