Blog

Pompy ciepła

Montaz pomp ciepla

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
łyżki do koparek

Jeśli chodzi o wybór nowego silnika dla urządzenia, czy to samochód lub coś mniejszego, będziesz miał duży wybór. Dwa z bardziej popularnych wyborów bywają żelaza lub silnik z aluminium, ale pytanie postawione przez wielu nabywców jest, który z nich jest lepszy? Szczerze mówiąc, oba typy silników mają swoje zalety (jak również ich sprawiedliwego podziału wad), więc to naprawdę zależy od tego, co chcesz go używać do.

Żelazo - Pros

Silniki wykonane z żeliwa są znacznie bardziej przystosowany do obsługi zużycie, podczas gdy te aluminiowe są nieco bardziej kruche - można zasadniczo rzucić cokolwiek chcesz na silniku żelaza i nie będzie cierpieć szkody.

Po żelaza rozwinął naprężenia spowodowane presją, metal nie będą dalej podkreślić (w zasadzie, to podkreślić, w pewnym momencie, a następnie zatrzymać, zapobieganie poważnym szkodom).

Aluminiowe - Pros

Silnik aluminium jest zdecydowanie lżejszy niż żelazo takie, które mogą ułatwić obsługę urządzenia znacznie prostsze, a także transportowanie jej.

O wiele sztywniejsza konstrukcja jest możliwe w silniku aluminium, a nie w jednym z żelaza, jak podkreśla cierpieli przez metal ze względu na zginanie nie są tak dotkliwe, ponieważ są one w żelazo.

Odnotowano wiele postęp związany z silników aluminiowych, co oznacza, że ??są one znacznie mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia niż były 50 lub 60 lat temu.

Żelazo - Wady

kosiarka rotacyjna

Obsługa urządzenia, a zwłaszcza jeśli jest to samochód jest zawsze gorzej z cięższych silnika, a żelazo jest zawsze będzie znacznie większe niż jeden aluminium.

Gdy żelazo jest wygięta w kształcie, doświadcza naprężenia w metalu, który może mieć wpływ na jego integralność naprężenia te są znacznie gorsze niż te doświadczane przez aluminium.

Aluminiowe - Wady

Silnik aluminium jest uważane za bardziej łatwo uszkodzić wówczas jedną żelaza, co oznacza, że ??będzie musiał być bardziej ostrożny z tym, jeśli nie chcą mieć do naprawy uszkodzenia.

Niektóre silniki aluminiowe są uważane za objęte wypaczenia w ekstremalnych warunkach, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że nie ma odpowiedniego systemu chłodzenia na miejscu.

Jak widać, istnieje szereg zalet i wad związanych z obu silników aluminiowych i jedynek żelaza, dzięki czemu oba typy opłacalnym wyborem dla maszyny, którą masz na myśli. Pomyśl o tym, jak masz zamiar za pomocą silnika i wybrać odpowiednio.

Ten ważny artykuł został przedstawiony przez Harrie związanej z aluminium Motor. Harrington Silniki elektryczne jest australijskim dystrybutorem Servo Motors i przekładni silnika.

hurtownia odzieży damskiej wólka kosowska