Blog

Kolektory

Kolektory sloneczne w firmie

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
baterie gdańsk

Plusy i minusy samochodów hybrydowych

Przygotuj się na naklejki szok.

Jeden wspólny zarzut o samochodach hybrydowych jest ich cena początkowa. Według Cars.com producent Sugerowana cena detaliczna (MSRP) dla nowego roku hybrydowych modeli waha się od $ 21100 (Toyota Prius) do $ +104.000 (Lexus LS 600h). Dodanie wszystkich technologii hybrydowej w pojeździe jest drogie, a niektóre z tych dodatkowych kosztów zostaje przeniesione na konsumentów. Na przykład, nowy Toyota Camry w kilku wersjach wyposażenia w zakresie od około 20000 $ dla wersji LE ponad $ 25.000 do hybrydowego Camry. Honda Civic rozpoczyna $ 15,000 (DX), natomiast wersja hybrydowa będzie z powrotem co najmniej $ 22.600.

Tak, tak, jeśli jesteś mało gotówki teraz, dodatkowy koszt będzie zielone mógłby być brakło. W tym samym czasie, ważne jest, aby brać pod uwagę długoterminowe oszczędności związanych z hybrydowym przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Chociaż gaz tylko Camry jest uzyskanie około 21 mil na galon w mieście, hybrydowy wersja uzyskuje około 33 MPG. To może oznaczać, że ostrzał dodatkowe 5000 $ Teraz można zapisać pakiet w kosztach paliwa na dłuższą metę. Wartość odsprzedaży jest także lepsza dla modelu hybrydowego.

Spalania poprzez baterii

http://www.mebleperfect.pl/

Inną wadą zakup hybrydy są potencjalne problemy, które mogą wystąpić z ich drogich akumulatorów. Ponieważ technologia hybrydowa opiera się głównie na baterii elektrycznej w samochodzie, kupujący często obawiają się, że te typy baterii będą musiały być wymieniane częściej niż standardowo 12 voltową baterią.

Na szczęście, akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy w samochodach hybrydowych naładować się, gdy samochód nie korzysta z energii elektrycznej dostarczanej przez nich. Przez uniknięcie odprowadzania baterii, badania wykazały, że baterie te zwykle trwa tylko tak długo, jak w przypadku standardowego pojazdu.
porady prawne dla firm Wrocław