Blog

Kolektory

Kolektory - porownanie cen

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
http://www.kotlowniekontenerowe.info/

Uwzględniając zainteresowanie oszczędnych samochodów miałem przyjemność zobaczyć, że wiele dużych producentów samochodów są chętni, aby wydobyć dobrej jakości samochód napędzany ogniwami paliwowymi elektryczne lub wodór. W sumie do tej pory nie było dziewięć samochodów w pełni elektrycznych przeznaczonych dla Wielkiej Brytanii.

Rząd brytyjski określił, że chce samochód, który będzie pomieścić pięć osób, a nie małe wersje, które widzimy wokół w chwili obecnej, że nie mają żadnego realnego życia lub moc w nich. Jeśli firma dołączyła do programu rządowego będą ubiegać się o dotację rządową ÂŁ5000. To mam nadzieję, że będzie wystarczający do kickstart schemat i rozpocząć przynosząc kilka porządnych samochodów elektrycznych na drogach.

Z ceną oleju napędowego i benzyny zawsze wymyka się spod kontroli, to teraz jest dobry początek dla producentów samochodów, aby dostać się na rynku. Do tej pory myślę, że istnieje około 5 firm, które zostały wprowadzone czasu, pieniędzy i wysiłku w budowanie elektryczny samochód przyszłości.

Od ostatnich tygodniach wiadomościach wiemy, że Renault jest wstrzykiwanie miliardy do niego, ponieważ są one patrząc na ściganie pracowników, którzy mają podobno wyciekły tajemnice. Renault nie było na pierwotnej liście producentów, więc inni mogą być również ukrywa testów dla wszystkich wiemy.

Głównymi kandydatami do tej pory

https://jbkancelaria.pl/

Mitsubishi I-iMEV - reklamowany ÂŁ24,000 po odliczeniu ÂŁ5,000 - już dostępny

Smart fortwo electric drive - początkowa najmu 4 lat tylko - już dostępny

Peugeot iOn - wstępna leasingu tylko 4 lata - już dostępny

Nissan Leaf - Wziął samochód roku - marzec 2011

Tata Vista - marzec 2011

Citroen CZero - Ze względu na początku 2011 roku

Chevrolet Volt - 2012

Vauxhall Ampera - 2012

Toyota Prius Plugin

regeneracja przekładni kierowniczej