Blog

Środowisko

Jak w prosty sposob dbac o srodowisko

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
Księgi handlowe Kraków

Przewodniczący Lutz dalej wyjaśnia: "Jeśli żyłeś w obrębie 50 km od pracy (100 km w obie strony), a opłata swój pojazd każdego wieczoru, kiedy wrócił do domu lub w ciągu dnia w pracy, co można uzyskać zużycie paliwa na poziomie 1,6 litra na 100 km. Więcej ponad połowa wszystkich Amerykanów żyje w promieniu około 30 km od miejsca pracy (60 km w obie strony). W takim przypadku, użytkownik może nie wypalić kroplę gazu podczas eksploatacji samochodu. "

Volt jest również zdolny do jazdy 4,7 1/100 km, nawet gdy jest undercharged. To sprawia, że ??korzystanie z jego silniku benzynę do konwersji na energię elektryczną i rozszerzające jego zasięg do 1030 km, co jest podwojona pojemność dowolnego konwencjonalnego pojazdu. Jest on również przeznaczony do pracy na E85, która jest mieszanką paliwa z 85% etanolu i 15% benzyny.

Volt jest tylko jeden wariant systemu e-flex i korzysta z dużego akumulatora i małego, 1,0-litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym, który wytwarza wystarczająco dużo energii, aby pokryć 1030 km. GM wprowadzi inne warianty E-flex podczas przyszłych wystawach samochodowych.

kosmetyczka żary

Corey Putton jest 28-letni licencjat z Pittsburgh, PA, który został wokół wozów przez większą część swojego życia. Obecnie pracuje on-line i zapisuje wszystko o swojej pasji: Części Chevy. Jest również certyfikowanym mechanikiem.

regeneracja wałów korbowych motocykli