Blog

Alternatywne źródła energii

Jak dziala energia odnawialna

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
skórzany plecak na laptopa

Londyn, Milton Keynes i północno-wschodniej Anglii są pierwsze na liście do obszarów ładowania, a następnie Midlands, wschodniej Anglii, Greater Manchester, Irlandii Północnej i Szkocji.

Raportów wynika, że ??koszty prowadzenia auta to około 2p (Tak 2p) mili. Więc podróż 100 mile będzie kosztować około Al2. Spójrzmy na to przed samochodem, dokłada 30mpg. Przy obecnym tempie ÂŁ1.30 litr, czyli 4,5 litra na galon = około ÂŁ5.90 za galon paliwa do uruchomienia się zaledwie 30 mil, X o 3 w wieku zaledwie 90 mil byś spędził ÂŁ17.70. Trudno uwierzyć, ile faktycznie kosztuje uruchomić samochód w tych dniach.

http://wal-tom.pl/

Samochody elektryczne mają swoje własne problemy, choć. Dwutlenek węgla produkowany jest z baterii i ogromne ilości będą produkowane, jeśli zwracamy się do elektrycznych. Niski koszt ładowania samochodów elektrycznych może się zmienić, jak zawsze, jeżeli przedsiębiorstwa elektryczne rozpocząć ładowanie wyższe ceny, gdy mamy przełączony na elektryczny.

Nie ma nic do powiedzenia, że ??gdy elektryczna staje się super moc jak gaz i ropa jest teraz, że cena porażenia nie zrobi z grosze funtów. Jej nie jest idealny świat i niestety ludzie mają tendencję, aby wypełnić swoje własne kieszenie w tych dużych krajów.

Mogliśmy również skończyć z tarczy podatkowej elektrycznego samochodu. Drogi będą nadal potrzebują naprawy i potrzebują pieniędzy gdzieś za naprawę. Nowy system GPS, który jest ciągnięty w Niemczech i Szwajcarii mogłyby być dobrze dopasowane do wszystkich pojazdów w przyszłości. Działa to za pomocą sygnału GPS i informuje operatora, kiedy samochód jest faktycznie na drogach. Od tego będą mogły pobierać opłaty za kilometr lub milę przebytej.

Ten GPS jest obecnie testowany tylko na autostradach o określonej masie.
wieńce cmentarz powązki