Blog

Pompy ciepła

Gdzie znalezc dofinansowanie na pompy

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski

Na drugi dzień byłem przelotową przez jednego z moich branżowych czasopismach branżowych; NOLN National Oil i Lube Wiadomości i czytałem ciekawy artykuł pt; Powrót do przyszłości. W artykule wywiad wielu najbardziej szanowany ludzi w branży, a mam swoje przemyślenia na temat gdzie przemysł szło po artykule przeglądowi gdzie byliśmy w przeszłości. Jeden z respondentów zauważyć, że w przyszłości będziemy mieli sterowanych w samochody. Trudno powiedzieć, czy pojazdy te będą zmieniać swoje oleju, lub jeszcze przyjść do wymiany oleju w biznesie, aby to zrobić.

Wyobraźmy sobie, że samochód zbliża się do planowanego czasu wymiany oleju, to alarmuje firmy wymianami oleju w obszarze dowiedzieć się najlepszą cenę i pobieranie wszystkich usług, które potrzeb pojazdów. Systemy informatyczne w spółkach wymiany oleju odpowiada, a sztuczna inteligencja w samochodzie bez sterowników określa jaka najlepsza cena oparta jest na odległość i ile paliwa zajmie się tam dostać. Następnie spodziewają się umówić na najrzadziej raz, że kierowca będzie za pomocą pojazdu. Może to być nawet w środku nocy.

https://www.septica.pl/Rekawiczki-Nitrylowe-c8_2_2.htm

Placówka wymiana oleju nie obchodzi, działa 24 godziny, chociaż nie istnieją pracownicy tam wieczorem, wszystko jest teraz roboty. Pojazd otwiera swoje drzwi automatyczne napędy garażowe na obiekcie wymiany oleju o 1:30 rano w godzinach porannych, a następnie komunikuje Wi-Fi z zakładu wymiana oleju, który następnie otwiera swoje drzwi automatyczne, samo-napędów jazdy samochodów w , parki, wyłącza silnik, zdejmuje maskę i drzwi idzie w dół za nim. System robota zmienia olej, klient jest rozliczany za pośrednictwem karty kredytowej, a samochód wraca do domu i sama parków powrotem w garażu - zbyt daleko idące dla Ciebie?

Być może to dlatego, że nie szukasz off w przyszłości na tyle daleko, ale biorąc pod uwagę 25 lub 30 lat, a Twój samochód może faktycznie lotu zakład wymiana oleju w środku nocy i nie będzie żadnego dźwięku ze względu na nowy układy napędowe wówczas dostępny. Czy Twój self-jazdy samochodem podejmuje się również do sklepu szczegółowo lub myjni? Kto wie, przyszłość jest tak trudno powiedzieć, a ja nie posiadam kryształowej kuli. Niemniej jednak, mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym. Jeśli masz jakieś uwagi, pytania, wątpliwości lub chciałbyś zaprojektować taki system strzelać do mnie e-mail.

rękawiczki nitrylowe