Blog

Alternatywne źródła energii

Ekologiczne zrodla energii kontra tradycyjne

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
prace inżynierskie

W Detroit: Chevrolet Volt concept sedan, który jest zasilany przez układ E-flex (następna generacja systemu napęd elektryczny GM) oferuje jeden niezwykły projekt, który mógłby wyeliminować wycieczki do stacji benzynowej.

Chevrolet Volt to cztery pasażer pojazd elektryczny zasilany bateryjnie wyposażona w top-of-the-line części Chevy i sprawia, że ??korzystanie z silnikiem gazowym stworzyć dodatkową energię elektryczną w celu rozszerzenia jego zakresu. Volt koncepcja wywodzi się z wcześniejszych doświadczeń GM w nowoczesnym rynku pojazdów elektrycznych, szczególnie w 1996 roku, kiedy to rozpoczęła EV1.

Według wiceprezes GM przewodniczący Robert A. Lutz, "EV1 był standardy w technologii akumulatorów i była ogromnym osiągnięciem. Chevrolet Volt to zupełnie nowy rodzaj pojazdu elektrycznego. Dotyczy on problemu zasięgu i ma miejsce dla pasażerów i ich rzeczy . można wspiąć się na wzgórze lub włączyć klimatyzację i nie martwić się o to. "

https://topmarketing.com.pl/o-nas/

Mimo zachęcających słów z GM Przewodniczącego Lutz, wielka liczba ludzi marszcząc brwi na myśl przede wszystkim dlatego, że pojazdy elektryczne mają swoje ograniczenia, takie jak ograniczony zasięg, ograniczonego miejsca dla pasażerów lub bagażu, niezdolność do wznoszenia wzgórza lub uruchomić klimatyzację bez opróżniania akumulatora oraz nie istnieją żadne urządzenie, które może pomóc w przypadku, gdy poziom naładowania baterii będzie niski. --- GM ma rozwiązać wszystkie wymienione powyżej problemy z ich Volt.

Volt może być ładowany poprzez podłączenie go do gniazda o napięciu 110 V przez sześć godzin. Gdy akumulator litowo-jonowy jest całkowicie ładunek, Volt jest w stanie pokryć 60 kilometrów miasta czystego zakresie pojazdów elektrycznych. W przypadku, gdy akumulator jest drenaż, 1,0 litrowy, trzycylindrowy turbodoładowany silnik obraca się ze stałą prędkością (mierzoną w obrotach na minutę) wytwarzanie energii elektrycznej i jednocześnie uzupełnia baterię.

www.danel-hurt.pl