Blog

Alternatywne źródła energii

Dofinansowania na kolektory sloneczne

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski

Odnotowano wiele emocji ostatnio na koncepcji elektrycznego samochodu dla mas. Better Place, California oparty uruchomić firma planuje założyć tysiąc elektryczny stacji ładującej na początku Bay Area w 2010. Jak to świadczenie Do It Yourself (DIY) użytkownicy samochodów elektrycznych? Jedną z głównych zalet jest zdolność do ładowania pojazdów elektrycznych (EV) baterie, aby przedłużyć jego przebieg.

Po pierwsze, dlaczego ktoś miałby chcieć DIY samochód elektryczny? Jednym z głównych powodów jest koszt. Zupełnie nowy samochód elektryczny od dużego producenta samochodów jest wciąż stosunkowo drogie, kosztują więcej niż $ 15,000. A DIY samochód elektryczny może być zbudowany za połowę kosztów inwestycji.

materiały do szycia dla dzieci

Koncepcja domowej roboty samochodu elektrycznego jest bardzo prosta. Koszty mogą być utrzymywane na niskim poziomie przy użyciu samochodu dawcy z uszkodzonym silnikiem. Chodzi o to, aby wyjąć silnik spalinowy i zastąpić go z silnikiem elektrycznym prądu stałego. Ponieważ silnik nie ma, wszystkie związane z nią elementy, takie jak rury przewody paliwowe, zbiornik gazu, chłodnicy i wydechowych są usuwane, jak również. Aby zasilać silnik elektryczny, seria akumulatorów kwasowo-ołowiowych zalane są używane. Przeciętna EV wymagałoby od 20 do 25 baterii, aby zapewnić moc potrzebną do pokrycia około 150 mil na jednym ładowaniu.

Większość ludzi nie ma technicznego know jak przerobić swój samochód napędzany benzyną w energię na własną rękę. W tym przypadku proces modernizacji mogą być zlecone do warsztatu zawodowego. Aby być ostrożny, powinieneś znać przynajmniej podstawową wiedzę na temat pojazdu elektrycznego. Ma to uniemożliwić bycie przeładowanie na niepotrzebne części w procesie konwersji.

http://akademiaprawajazdy.pl/