Blog

Ekologia

Dlaczego ekologiczne ogrzewanie

4 kwietnia 2018, Author: Maciej Ziółkowski
Kominki podkarpackie

Wskazówki dla efektywnego prowadzenia:

1. Wyłącz elektryka.

Mając żadnych elektryka w prowadzeniu samochodu podczas jazdy mają wpływ na zużycie paliwa. Nawet małe rzeczy, jak o odmrażacz ON, odtwarzanie radia i telefony ładowania może zrobić różnicę. Klimatyzacja zajmuje dużo więcej paliwa, niż mogłoby się wydawać, że tak obrócić i twoi posh podgrzewacze siedzeń off, jeśli nie są potrzebne.

2. Unikaj częstych postojów.

Pamiętaj, turbo diesel nie jest jak hybryda Toyota Prius, gdzie jest to korzystne dla często zatrzymują, aby naładować baterię elektryczną. Hamowanie wymaga się rozpędzić ponownie, dzięki czemu można podkreślić silnik więcej, co prowadzi do mniejszego zużycia paliwa. Korki i częste przystanki mogą zabić swoją wydajność paliwa, a więc w pewnych sytuacjach, jadąc przez mniej bezpośredni lub wolniej trasy o mniejszym natężeniu ruchu na to może być lepszym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na pompę.

3. Napęd na wydajnych prędkościach.

Próby korzystania z autostrady w jak największym stopniu. Twój samochód ma sprawność "sweet spot", który zależy od pojazdu jedziesz, ale przede wszystkim można tylko dostać najlepszą wydajność podczas gdy na szosie. Dzieje się zbyt szybko lub zbyt wolno może prowadzić do nieefektywnego jazdy. Należy również unikać jazdy na prawym pasie tak bardzo, jak to możliwe, ponieważ będziesz mieć ochotę pojechać na szybsze niż efektywny prędkościach, o ile pobyt w bocznym torze powoduje cię hamować zbyt często.

4. Zwróć uwagę na zmiany biegów.

Jeżeli prowadzisz manualna skrzynia biegów samochodu, należy starać się być zawsze na najwyższym możliwym biegu i należy uważać, aby nie przełączać biegi przy wysokich obrotach. Tak naprawdę nie trzeba moc można uzyskać z niższych biegach chyba że ktoś przechodzi.
http://www.prefabetkurzetnik.pl/plyty-betonowe-drogowe/